6 червня  у навчально-науковому інституті права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся випуск фахівців освітньо - кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст, магістр.

Понад 1500 випускників отримали дипломи за п’ятьма спеціальностями, підтвердивши на практиці свій високий рівень підготовки. Більшість з них уже мають пропозиції щодо працевлаштування у правоохоронних органах, судах, фінансових установах, господарських структурах, юридичних відділах різних підприємств тощо.
Вітаючи випускників з отриманням диплому, ректор університету генерал-полковник міліції Олександр Маркович Бандурка побажав молодим людям терпіння, наполегливості в роботі та постійного самовдосконалення, адже диплом про вищу освіту, підкреслив ректор, це лише перший крок на шляху до справжнього професіоналізму.
Привітав випускників зі святом, побажав їм творчого натхнення, успіхів та кар’єрного зростання і директор інституту Валерій Іванович Московець.
Зі словами вдячності від імені випускників виступив студент 4-го курсу Речець В.В. Юнаки та дівчата відчували радість і смуток, адже позаду в них залишились яскраві, незабутні роки студентського життя, вірні друзі та досвідчені наставники.
Прощання з рідною Альма-матер завершилось студентським вальсом та яскравим феєрверком.